Про нас

Bohemian Kings Beer.
«Пиво — як вид мистецтва»

Пиво — напій з багатою історією, що підкорив мільйони сердець по всьому світу.

Ще на початку свого шляху ми вирішили зосередитись на лагерному пиві. Адже, що може бути краще, ніж пиво, зварене з артезіанської води, кращого німецького та бельгійського солоду та хмелю, зброжене при 7° та відправлене до лагерного відділення для дозрівання на довгі місяці, як це було багато століть тому.

Ми продовжуємо історію лагерного пива, яке варили та пили ченці ще у 16 столітті, п'ють зараз і питимуть через сотні років.
Bohemian Kings Beer — це приватна сімейна броварня з цікавою історією… Розташована вона на території в 6000 кв/м з власною артезіанською свердловиною (глибиною 125 м) та лабораторією для розведення насіннєвих дріжджів.

Bohemian Kings Beer — це класичне окреме бродіння у поєднанні з найкращим європейським солодом, хмелем із трьох континентів та духом української землі.

Якість інгредієнтів, унікальний підхід до виробництва, чесність, вірність традиціям, дотримання всіх норм у виробництві та зберіганні пива — всі ці якості дають нам змогу створювати унікальне пиво, аналогів якому немає в Одесі.